Вівторок, 25.06.2019, 19:48
Вітаю Вас Гість | RSS
Сайт
 Андріанової
Тетяни Олександрівни

заступника директора з виховної роботи та вчителя музичного мистецтва
Соледарської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13

Творчі роботи учнів

Конкурс соціальних проектів «Відновлення мого місця проживання»

    Учні 10-А класу Соледарської загальноосвітньої школи №13 - учасники конкурсу проектів «Відновлення мого місця проживання». Даний конкурс проводиться Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України, Національним університетом «Києво-Могилянська академія» в рамках реалізації спільного проекту «Комплексна психосоціальна допомога дітям, підліткам і родинам, що постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні».
        Недостатня обізнаність молоді в проблемах місцевої громади й низький рівень мотивації щодо свідомого та активного впливу на життя суспільства - причини, які десятиліттями вели до занепаду громадянської свідомості українців. Завданням конкурсу є підвищення громадянської активності дітей і молоді, формування демократичної культури молодого покоління, сприяння психосоціальній підтримці учнів, які постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні, профілактиці міжособистісних конфліктів учнів з числа внутрішніх переселенців та місцевих громад.
        Пропонуємо вашій увазі конкурсний відеоролик: 
 

 


Конкурсна робота учениці 10-А класу Андріанової Кристини

 

 

 


Учні Соледарської школи №13 стали переможцями конкурсу «В об’єктиві натураліста»

 Учні Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «В об’єктиві натураліста» у номінації «відеоролик» з акцією «Серце до природи поверни» з теми «Ерозія ґрунтів».

На уроках географії учителя Наталі Дорофєєвої під час вивчення теми ґрунти учні 9-А класу зацікавилися екологічними проблемами нашого міста, зокрема проблемою ерозії ґрунтів, яка є чи не найбільшою проблемою нашої місцевості.

З метою глибшого вивчення та пошуків шляхів вирішення проблеми учнівський колектив 9-А класу разом з учителями Наталею Дорофєєвою, Артемом Грушею, Тетяною Андріановою ініціювали екологічну акцію «Серце до природи поверни», в рамках якої було висаджено саджанці вишні, аби запобігти подальшому розповсюдженню проблеми ерозії ґрунтів.

За підсумками проведеної акції було відзнято відеозвіт, присвячений діяльності учнів у вирішенні актуальних екологічних проблем.

За результатами обласного етапу конкурсу «В об’єктиві натураліста» колектив учнів 9-А отримав диплом І ступеня.

Учнівський та педагогічний колектив школи щиро вітає наших переможців та бажає їм наснаги, творчого натхнення та нових перемог.

 


Учні Соледарської школи №13 привітали зі святом героїв-захисників 

Вже традиційно 6 грудня щороку наша держава відзначає професійне свято військових День Збройних Сил України, який останніми роками набув нового значення і ще більшої значимості. Напередодні цієї дати 4 грудня школярі Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 запросили до себе в гості винуватців свята, аби подарувати їм свою творчість та майстерність, висловити їм свою повагу та вдячність за мир і спокій в нашому місті. В ході святкового концерту діти продемонстрували українським захисникам свої співочі та танцювальні дарування, вміння гри на різних музичних інструментах, а наприкінці зустрічі подарували військовим спеціально відзнятий до цього дня відео-кліп на пісню гурту «Ляпіс Трубецький» «Воины света» у виконанні учнів 11 класу Івана Корсуна та Антона Погорєлова.

Ініціаторами цього проекту виступили учні школи, які і зіграли в кліпі головні ролі, а саме учениця 2-В класу Дар’я Потапенко, учень 11 класу Михайло Іщенко, учениця 5-А класу Дар’я Пруднікова, учнівські колективи 2-В та 11 класів. Активну участь в реалізації проекту взяли і педагоги закладу: учитель початкових класів Наталя Ячмінь, педагог-організатор Лариса Лотохова, заступник директора з виховної роботи Тетяна Андріанова, заступник директора з навчально-виховної роботи Олександр Пойда. На згадку про цю зустріч учні подарували військовим патріотичні браслети-оберіги, які захищатимуть їх від усіх проблем та негараздів. Концерт подарував учасникам та гостям заходу масу приємних емоцій та вражень. А діти віддали гідну шану подвигу українського військового.

 

Пошук
Статистика
Вхід на сайт